Şifre İstemiyoruz

Herhangi bir sosyal medya hizmetlerimizde kesinlikle şifre veya özel bilgilerinizi istemiyoruz.
Tüm servislerimiz güvenli ve hızlıdır. Çalışmayan servisler sistemimizde yoktur.


HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN


Instagram takipçi hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Takipçiniz saniyeler içersinde artabilir. Bunun size yararı ne diye düşünüyorsanız. Artık devir internet sosyal medya devri ve saniyeler içersinde sizde burada fenomen olabilirsiniz.


Instagram begeni videolarınıza ve resim paylaşımlarınıza çok etkilidir. Ne kadar çok begeniniz olursa okadar çok keşfette olursunuz bilinirliğiniz artar ve belkide bir fenomen olabilirsiniz :) Neden olmasın ?


Neden instagram da paylaşımlarımda yorum olmalı ? Çünkü paylaşımlarınızın örnek olarak söylemek gerekirse 1000 beğenisi var diyelim fakat 1000 beğenisi olan bir paylaşımın en az 70-100 arasıda yorumu olmalı çünkü inanırlığı olması lazım.


Instagram hikaye izlenmelerinin izlenme sayısının fazla olmasıda sizi hikayelerinizi sürekli keşfette olmasına faydası olur ve artı olarak profil ziyaretlerinizinde yüksek olması paylaşımlarınızı öncelikli olarak instagram kullanıcılarının keşfet bölümünde gösterir.


Instagram profil ziyareti servisi yani (profile visits) çok önemli bir istatistiktir. Çoğu kisi begeni etkileşim falan satın alır ve instagram da bunun analizini paylaşır. Herşey yüksek görünür fakat nedense profil ziyaret kısmı 0-100 arasında fakat hikaye izlenmesi 100.000 dir :) Nerde bunun inandırıcılıgı ? Kısacası bizce instagram ile ilgili birşeyi satın alıyorsanız kesin ve kesin profil ziyaret (profile visit) hizmetinide satın almalısınız. Yoksa aldıgınız hizmetlerin size fazla bir anlamı olmayacaktır. Dilerseniz deneme olarak 1,2 adet minimum 100er lik siparişlerle deneme yapın farkı gerçekten anlayacaksınız :)

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Instagram video izlenme ve etkileşimli video izlenme vidyolarınız için önemlidir. Bunu yabancı vlogerlar çok güzel yapıyor. Dikkat ederseniz instagram hesaplarınızın keşfet bölümlerimde genellikle yabancıların videoyalarını görürsünüz. Çünkü video izlenme sayıları yüksek ve profil ziyaretçileri yüksektir.